INF.03 - Jedno pytanie

Łączna liczba pytań INF.03 zgromadzonych w naszej bazie: 842

Czasami nie mamy czasu na rozwiązanie pełnego testu składającego się z 40 pytań, a mimo to mamy ochotę rozwiązać kilka losowych zadań, żeby nauczyć się czegoś nowego - do tego właśnie przeznaczony jest ten tryb! Pamiętajmy o tworzeniu notatek i zapisywaniu zagadnień, które okazały się dla nas zaskakujące czy nowe. Życzymy owocnej nauki!

Po udzieleniu swojej odpowiedzi, wystarczy wylosować nowe pytanie klikając na przycisk poniżej - otrzymamy kolejne pytanie bez potrzeby odświeżenia całej podstrony!

Oto polecana książka warta uwagi!
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

W dniach od 13.06.2024 do 17.06.2024 trwa w Videopoint.pl promocja urodzinowa - oprócz wielu zniżek mamy też możliwość odebrania darmowego kursu! Można odebrać jeden videokurs z trzech: 1. "Mały szachista"; 2. "Wejście w świat IT"; 3. "Angielski dla inżynierów i techników". Warto korzystać - Zobacz promocję na 9 urodziny Videopoint.pl

Komentarze, pytania?

Czy macie jakieś pytania, sugestie, uwagi? A może zauważyliście literówkę albo błąd? Dajcie koniecznie znać: kontakt@pasja-informatyki.pl. Dziękujemy za poświęcony czas - to dzięki Wam serwis staje się coraz lepszy!

Książka: Wprowadzenie do bezpieczeństwa IT

Wprowadzenie do bezpieczeństwa IT

Niedawno wystartował dodruk świetnej, rozchwytywanej książki pt. "Wprowadzenie do bezpieczeństwa IT, Tom I" (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpisz go w koszyku), dzięki któremu otrzymacie 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla naszych Widzów! Jest to pierwszy tom serii o ITsec, który wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

Pomóż dzieciom: Pajacyk.pl

Polska Akcja Humanitarna od wielu lat dożywia dzieci. Proszę, poświęć teraz dosłownie chwilę i pomóż klikając w oznaczony strzałką (w witrynie pajacyk.pl) zielony brzuszek Pajacyka. Dziękujemy za poświęcenie chwili! <3

Wsparcie pracy

Jeżeli masz ochotę wspomóc nasze inicjatywy edukacyjne - witryny, trenażery, artykuły, tutoriale i podcasty oraz pomóc w podnoszeniu jakości ich realizacji, to możesz złożyć donację. Dziękujemy!

Wsparcie pracy